Prohledejte stránku napsáním klíčového slova (ZAVŘÍT (ESC))

Skip to Content

Soutěž

Aktuality

obrazek-muzeum

Pěstitelská pálenice zahajuje sezónu 2022/23

Nabízíme možnost pěstitelského pálení na jednom z nejmodernějších destilačních zařízení Arnold Holstein, které patří ke světové špičce v oboru destilačních zařízení. Zajistěte si svůj termín již dnes!

IMG_7563

Přihlaste svou pálenku do Jelínkova vizovického koštu

Vzorky do soutěže je možné přihlásit do 12. srpna 2022.

Trnkoviny 39 náhled

Přečtěte si nové Trnkoviny

Právě vyšlo 39. vydání firemního občasníku.

DSC03034

Představujeme R. JELÍNEK & MOSER edici 2022

Ke Dni otců, 19. 6. 2022, jsme oficiálně představili nový exkluzivní set připravený ve spolupráci se sklárnou Moser.

Logo do aktuality

Pozvánka na valnou hromadu společnosti RUDOLF JELÍNEK a.s.

Představenstvo obchodní společnosti RUDOLF JELÍNEK a.s. svolává řádnou valnou hromadu, která se koná dne 28. června 2022 v 10 hodin v sídle společnosti RUDOLF JELÍNEK a.s., Razov 472, 763 12  Vizovice, v prostorách Jelínkovy koštovny.

IMG_0793

V dalekém Chile právě vrcholí sklizeň hrušek

Chilská společnost Rudolf Jelínek L.A.–S.A. právě dokončuje ve zdejších sadech sklizeň hrušní.

pomoc-ukrajineIG

Podporujeme Ukrajinu

Vojenské napadení Ukrajiny se nás dotýká. Činíme aktivní kroky na podporu Ukrajiny. Stojíme při Ukrajině.

RJ banner Vizovicka 2020 1080x1080pix 2022 01_CZ

Stanley je vítězkou Vizovické slivovice 2020

Představujeme Vám novou odrůdovou Vizovickou slivovici 2020.

Soutez_LIDL

Soutěž na prodejnách LIDL byla ukončena, děkujeme za vaši účast!

Soutěž na prodejnách LIDL byla ukončena, děkujeme za vaši účast!

ROB02374_LE_Palava

GOLDCOCK pomáhá rodinám samoživitelů

Poputuje k nim výnos z vydražených lahví v aukci na podporu Klubu svobodných matek.

Williams Pera

Medaile pro destiláty R. JELÍNEK

V mezinárodní soutěže Catad´Or World Spirits Awards v Chile jsme získali velkou zlatou medaili, Gran Oro, za likér Williams Pera 30 % a jednu zlatou medaili, Oro, za oblíbenou hruškovici Destilado de Peras Williams 42 %.

Tnrkoviny 38 náhled

Trnkoviny č. 38 – aktuální vydání

Právě vyšlo nové, 38. vydání, firemního časopisu Trnkoviny. Přináší opět spoustu novinek a zajímavostí z naší společnosti.

IMG_2340

U nás začíná mrznout, v Chile kvetou sady

Kvetoucí hrušňový sad je teď k vidění v jihoamerickém Chile. Z hrušek odrůdy Williams vzniká ta nejlepší šťavnatá hruškovice.

dav

Revitalizace a dostavba Egalizace

Cílem projektu „Revitalizace a dostavba objektu Egalizace I. a II.“ je rekonstruovat a modernizovat stávající výrobní prostory a doplnit budovy o „mezistavbu“, která bude technologicky i vzhledově egalizace propojovat.

20211026_142232

Instalace fotovoltaické elektrárny

Cílem projektu je instalace nové FVE včetně akumulace a její napojení do elektroinstalace objektu společnosti RUDOLF JELÍNEK a.s.

DSC_4942EditMalá

RUDOLF JELÍNEK CUP 2021!

Vítězem 21. ročníku RUDOLF JELÍNEK CUP se stal Marek Vybíral z olomouckého baru The BLACK STUFF Irish Pub & Whisky Bar.

Vizovická slivovice 2019_1

Sklizeň švestek a Vizovická slivovice

Ve vizovických sadech naší společnosti jsme ukončili sklizeň – bohužel se jedná o nejnižší sklizeň za posledních 10 let – sklidilo se celkově něco přes 143 tun.

gif_sběr meruněk

Sklizeň meruněk

A je po sklizni. Meruněk, samozřejmě.
Se švestkami jsme teprve začali. Přinášíme Vám letošní shrnutí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Novinky v řadě elixírů!

S velkým potěšením Vám můžeme představit dvě čerstvé novinky v likérové řadě zvané elixíry, a to Elixír z plodů šípku a Elixír z medu a slivovice.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

19. ročník Jelínkova vizovického koštu

19. ročník Jelínkova vizovického koštu je za námi – do koštu bylo přihlášeno úctyhodných 1 024 vzorků.

obrazek-muzeum

Pěstitelská sezóna pálení 2021

Nabízíme možnost pěstitelského pálení na jednom z nejmodernějších destilačních zařízení Arnold Holstein, které patří ke světové špičce v oboru destilačních zařízení. Zajistěte si svůj termín již dnes!

Trnkovinky 37

Trnkoviny č. 37

Vychází nové číslo firemního časopisu Trnkoviny, 37. vydání. Dozvíte se v něm mimo jiné o tom, jak investujeme covidu navzrody, o letních novinkách R. JELÍNEK pro Vaše osvěžení, sběru ovoce z našich sadů a o dalších zajímavostech z prostředí naší společnosti.

Brigada_svestky_leto_2021

Přidejte se ke sběru švestek!

Hledáme brigádníky pro sběr švestek ve Vizovicích.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Letní novinky v plechovce!

Náš sortiment se v květnu rozšířil o plechovková balení oblíbených letních nápojů. Drink Kozičky i Švestkovou limonádu z vizovických švestek zakoupíte na našem e-shopu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vizovická slivovice Čačanská lepotica 2019

Každý rok vybíráme z minulé sklizně našich sadů jednu odrůdovou slivovici, která podle nás reprezentuje daný ročník nejlépe – z úrody roku 2019 je to Čačanská lepotica.

PF_2021_náhled

Štasný nový rok 2021

Přejeme vám, aby cesty za vašimi sny byly přímé a malebné. Tedy takové, jaká jsou stromořadí našich ovocných sadů.

126899844_810379026441603_6693953137354337795_n

17. Pravá (online) valašská zabijačka

Degustační set šesti slivovic společně s drobným zabijačkovým občerstvením jsme zaslali na adresy našich „spolkařů“ a pozvali je do živého vysílání k online degustaci 20. listopadu 2020. Tak probíhala letoční 17. Pravá (online) valašská zabijačka.

Trnkoviny č.36

Trnkoviny č. 36 – aktuální vydání

Vychází nové číslo firemního časopisu Trnkoviny, 36. vydání. Dozvíte se v něm mimo jiné o našich sadech 2020, společnosti R. JELÍNEK ONLINE, nových přírůstcích GOLD COCK family a o dalších zajímavostech z prostředí naší společnosti.

VYHLÁ(2)

RUDOLF JELÍNEK CUP 2020 v netradičním pojetí

Složitá a neveselá doba si žádá inovativní řešení! To platilo i pro jubilejní 20. ročník barmanské soutěže Rudolf Jelínek Cup 2020.

Dárkový výroba

Potěšte své blízké či obchodní partnery dárkovou výrobou na přání

Překvapte své blízké, přátele či obchodní partnery originálním balením destilátu s vlastní etiketou nebo dárkovým košem na přání. Škála výrobků je široká.

Prémiové ovocné likéry

PRÉMIOVÉ OVOCNÉ LIKÉRY, to nejlepší z ovoce

S úctou k dědictví a s ohledem na aktuální trendy vznikla jedinečná řada ovocných likérů R. JELÍNEK. Přírodní ovocná šťáva a odrůdový destilát jsou zárukou přirozené ovocné chuti. Takto je to podle nás nejlepší. 

Jader1

Výkup Moravské jaderničky pro výrobu našich destilátů

Zahájili jsme výkup Moravské jaderničky, a to každý pracovní den od 7.00 do 15.00 hod. v pálenici firmy RUDOLF JELÍNEK a.s. Cena 4 Kč/kg s platbou hotově dle váhy v místě výkupu. 

EU_program

Podnikové vzdělávání zaměstnanců ve společnosti

Zapojili jsme se do výzvy „PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ“. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí, dovedností a zejména klíčových kompetencí pracovníků v daných oblastech vzdělávání.

18.Košt_2020_07

18. ročník Jelínkova vizovického koštu

Máme za sebou 18. Jelínkův vizovický košt. Do koštu bylo přihlášeno celkem 486 vzorků a mezi ty nejlepší postoupilo do finále 44. Akce se zúčastnilo 247 hostů. 

DSC00798-Edit-Edit-Edit-Edit

Projekt R. JELÍNEK & MOSER

Přesně taková, jaká má dokonalá slivovice být. Limitovaná edice MOSER přináší jedinečné a unikátní propojení dvou tradičních českých značek, špiček ve svém oboru.

8R2A6454

Valná hromada za rok 2019

Letošní zasedání valné hromady proběhlo 13. července v Muzeu slivovice R. JELÍNEK v Praze. Dokumenty zápis z valné hromady a dopis akcionářům jsou již zveřejněny.

e5eLsVAA

Třešně – Dary z našich sadů

Symbol Prvního máje i romantického začátku léta. Během posledních dnů probíhala sklizeň na 14 hektarech našich třešňových sadů na Ranči v Kostelanech.

Trnkoviny_aktualita

Trnkoviny č. 35 – aktuální vydání

Právě vychází nové číslo firemního časopisu Trnkoviny, konkrétně 35. vydání. Dozvíte se v něm mimo jiné o slivovici za časů korony, hitu letošního léta, produktových novinkách a o dalších zajímavostech ze společnosti R. JELÍNEK.

DSC_8579

NOVÝ TRAILER Muzea slivovice

Zážitek s vůní slivovice. Nový trailer Muzea slivovice vás jistě přesvědčí o tom, že si návštěvu v Praze na Malé Straně zkrátka nemůžete nechat ujít! Exkluzivní 5D zážitek v centru Prahy. Těšíme se na vás!

sad-15

LETNÍ BRIGÁDA v našich sadech

Jako každý rok v tomto letním období pořádáme brigádu SBĚR ŠVESTEK v našich sadech na Těchlově ve Vizovicích. Brigáda je určena primárně pro místní nebo lidi z okolí. Bohužel, ubytování jako takové nezařizujeme.

navstevnicke-centrum-vizovice

JSME ZPĚT – Exkurze zahájeny

Máme pro Vás všechny skvělou zprávu! Od 25.5. opět probíhají prohlídky v naší likérce. Navštivte nás v rámci pravidelných prohlídek každou středu a pátek ve 14:00, případně si rezervujte svůj vlastní termín. V červnu navíc sleva 25 % na všechny prohlídky.

IMG_7405

Tisková zpráva k výrobě desinfekce

Máme dostatečné množství desinfekce? Brání stát v její výrobě? Tyto otázky vyvolaly rozsáhlé diskuze. Rádi bychom k této situaci přispěli vlastním vyjádřením, z našeho pohledu uklidňujícím a objasňujícím celou problematiku.

konzumní líh 76% (6)

Konzumní líh 76%

I my se v této pro všechny nové, velmi těžké situaci, snažíme pomáhat, jak umíme. Konzumní líh vhodný i pro přípravu vlastní dezinfekce na ruce s přesným návodem na etiketě. Líh je dostupný na prodejnách ve Vizovicích a v Praze, taktéž na našem e-shopu.

Processed with VSCO with a6 preset

Vizovická slivovice Presenta 2018

Ve Vizovicích pěstujeme různé odrůdy švestek na více než dvaceti tisících stromech. Každý rok vybíráme z minulé sklizně jednu, která podle nás reprezentuje daný ročník nejlépe – z úrody roku 2018 je to Presenta a nyní ji můžete ochutnat i vy.

Vizovická jadernička

Vizovická jadernička

Destilát z odrůdy jablek Moravská jadernička, která pochází z našich sadů. Jablka byla vydestilována v roce 2015 a následně uložena do dubového sudu.

16. Pravá valašská zabijačka

Máme za sebou 16. ročník valašské zabijačky, která se konala při příležitosti oslav 30 let svobody a demokracie. 

hruska

Williams Hruška

Odrůdová hruškovice z hrušek Williams, které sklízíme ve vlastních sadech v Chile a přírodní hrušková šťáva jsou zárukou přirozené chuti a vůně.

merunka

Starovická meruňkovice

Poprvé uvádíme na trh edici meruňkovice z vlastních sadů na jižní Moravě, konkrétně z pálavských Starovic.

Jelinek-fotoreport-0683

19. ročník International RJ Cup

37 soutěžících, 10 zahraničních účastníků, 170 hostů – to byl 19. ročník soutěže International RUDOLF JELÍNEK Cup, který se konal 17.9.2019.

DSC07027

17. Jelínkův vizovický košt

V pátek 16. srpna 2019 proběhl v prostorách firmy RUDOLF JELÍNEK a.s. již 17. ročník Jelínkova vizovického koštu.

aktualita

Slivovice z Razova

Slivovice z Razova, destilát vyrobený jako připomenutí 125 let vzniku společnosti R.JELÍNEK. Píšeme pokračování příběhu.

to-topto-top