Prohledejte stránku napsáním klíčového slova (ZAVŘÍT (ESC))

Skip to Content

Soutěž

Limitované edice a dárkové balení

Limitované edice ovocných destilátů představují vrchol našeho řemeslného umění. Založení vlastních sadů v roce 2008 znamenalo navázání na sadařskou tradici a získali jsme tak plnou kontrolu nad kvalitou destilátu už od prvního kroku – od zasazení stromu, sklizně, fermentace, destilace až po stáčení do láhve.

Výsledné destiláty jsou pak unikátními produkty, ve kterých se spojují staleté tradice s našimi dlouholetými zkušenostmi a moderními technologiemi.

ZPĚT NA PORTFOLIO
R. JELÍNEK & MOSER set 2022

Od roku 1999 pravidelně ukládáme naše nejlepší ročníkové slivovice ke zrání i do sudů. Tato slivovice je aktuálně naší nejstarší a v sudu zrála od roku 2001.

R. JELÍNEK & MOSER

Přesně taková, jaká má dokonalá slivovice být. Limitovaná edice MOSER přináší jedinečné a unikátní propojení dvou tradičních českých značek.

STAROVICKÁ MERUŇKOVICE

Starovická meruňkovice se vyznačuje nádhernou vůní a jemně sladkou chutí. Svou krásnou zlatou barvu získává v sudech z meruňkového dřeva.

VIZOVICKÁ JADERNIČKA

Destilát z odrůdy jablek Moravská jadernička, která pochází pouze z našich sadů. Vydestilována v roce 2015 a následně uložena do dubového sudu.

VIZOVICKÁ SLIVOVICE

Chuť destilátů je každoročně mírně jiná v závislosti na průběhu sezóny, která ovlivňuje výsledně výběr odrůdového destilátu pro lahvování.

VIZOVICKÁ SLIVOVICE ZLATÁ

Zlatá varianta je stařený destilát s vůní, v níž cítíme sladké sušené švestky a lehké mandlové aroma pecek, které nepřekrývá ovocný charakter.

FAMILY RESERVE

Poklad Jelínků, 20letá slivovice nejvyšší kvality. Švestkové chuti s hřejivým dozvukem se suchostí dřeva. Hodnotný dárek pro výjimečné příležitosti.

Dárkové balení

Pokud jste příznivcem ovocných destilátů a chtěli byste ochutnat a porovnat, jaké chuťové rozdíly jsou u jednotlivých ročníků či odrůd slivovic – dárkové kazety Vizovických nebo kosher slivovic jsou pro vás přímo ideální. Stejně tak pro ty, kteří hledají pěkný dárek.

VIZOVICKÁ SLIVOVICE 50% 6×0,02l DÁRKOVÝ SET

Set prémiových slivovic ze švestek vypěstovaných ve vlastních sadech na vizovicku.

SADAŘSKÁ EDICE 6×0,02L DEGUSTAČNÍ SET

6 unikátních vzorků ročníkových destilátů z našich vlastních sadů v dárkovém balení pro Vaše blízké.

DÁRKOVÝ SET TRADIČNÍ 4×0,05L

4x to nejznámější od Jelínka v mini balení. Dárkové balení obsahuje čtyři miniatury o objemu 0,05 l.

DÁRKOVÝ SET NETRADIČNÍCH DESTILÁTŮ 4×0,05L 42%

Potěšte své blízké degustační dárkovou sadou 4 netradičních destilátů.

LIMITOVANÁ EDICE KOSHER DESTILÁTŮ 3×0,05L

Potěšte své blízké dárkovým balením miniatur kosher destilátů vznikajících pod dohledem zástupců židovské organizace udílející košer certifikát.

VIZOVICKÁ SLIVOVICE JEDNOODRŮDOVÁ 24×0,02L

Jedinečná možnost jak ochutnat rozmanitost slivovice v podobě jednotlivých ročníků pálenky, která vznikla v námi vysazených sadech.

LIMITOVANÁ EDICE VIZOVICKÉ SLIVOVICE 3×0,05L

Gabrovská, Čačanská rodná a Hanita. Právě tyto tři odrůdy švestek, konkrétně slivovici z nich, můžete ochutnat v tomto dárkovém balení.

to-topto-top