Prohledejte stránku napsáním klíčového slova (ZAVŘÍT (ESC))

Skip to Content

Soutěž

Vizovice - hlavní město slivovice

V prostorách, kterým jsme vrátili původní podobu ze 30. let minulého století, tedy období, kdy firmu vlastnil Rudolf Jelínek, se seznámíte s historií, výrobou i současností naší společnosti. Přijeďte se podívat do míst, kde se snoubí tradiční výrobní postupy s nejmodernější technologií. Jako malou ochutnávku shlédněte naše video.

Součástí Návštěvnického centra je exkurzní trasa, v jejímž rámci máte na výběr z více variant exkurzí, specializovaná prodejna, která nabízí nejširší výběr tradičních i méně tradičních destilátů. Najdete zde také prostory Jelínkovy Koštovny, ideální místo pro vaše soukromé či firemní akce –  prostory jsou vhodné pro pořádání prezentací, rautů s kompletním gastro servisem a možnostízajištění doprovodného programu dle vašeho přání. Poskytujeme také dárkovou výrobu – připravíme pro vás produkty s designem vlastní etikety.

  • Razov 472, 763 12 Vizovice

  • Více informací o exkurzích v areálu RUDOLF JELÍNEK a.s. naleznete v nabídce EXKURZE.

Exkurze

Seznamte se s principy výroby, historií a tradicí firmy RUDOLF JELÍNEK.
CHCI VĚDĚT VÍCE

Jelínkova Koštovna

Prezentační sál pro pořádání firemních, soukromých a společenských akcí.
CHCI VĚDĚT VÍCE

Prodejna

V příjemném stylovém prostředí podnikové prodejny můžete zakoupit kompletní sortiment výrobků R. JELÍNEK, ale i dalších značek.
CHCI VĚDĚT VÍCE

Dárková výroba

Nabízíme produkty s designem etiket na přání - ideální dárek pro vaše obchodní partnery či k významnému osobnímu jubileu.
CHCI VĚDĚT VÍCE
to-topto-top