Prohledejte stránku napsáním klíčového slova (ZAVŘÍT (ESC))

Skip to Content

Soutěž

Distribuované produkty

V portfoliu naší společnosti nabízíme také vybrané značky jiných tuzemských či zahraničních výrobců, které dotváří naši celkovou nabídku produktů.

MILAN METELKA LIKÉRY

Výroba likérů a lihovin v rodině Antonína Metelky započala v roce 1934 ve Vyškově, na jižní Moravě. Dobrá tradice a kvalita jsou nejvýznamnější předností likérky. Tradice se zde dědí z otce na syna a výroba z vysoce kvalitních surovin a neustálé zdokonalování surovin jsou zde samozřejmostí – rozdíl v chuti je pak patrný a spotřebitelé výrobků MILAN METELKA to umí ocenit.

www.metelka.cz

ALBERT MICHLER DISTILLERY

Albert Michler je jednou z nejstarších destilérek bývalého Rakouska-Uherska. SpoleČnosti Albert Michler, založené v roce 1863 ve Slezsku, v obci Buchsdorf v rakouské monarchii, bylo dovoleno používat titul C&K „dodavatel pro císařský a královský dvůr a byla také hlavním dodavatelem rumu pro rakouské císařské námořnictvo. Albert Michler byl jedním z prvních distributoru pravého jamajského rumu ve střední Evropě. Dnes udržuje tradici využívání excelentních surovin a pracuje pouze s těmi
nejlepšími rumy z Jamajky, Barbadosu, Trinidadu a Tobaga a Dominikánské republiky. Destilérka se těší celosvětové oblíbenosti pro výrobu prémiových lihovin jako jsou rumy, likéry a gin.

www.albertmichlerdistillery.com

HEAVEN HILL BRANDS

Heaven Hill Brands je jedním z největších výrobců lihovin v USA s tradicí již od roku 1934. Dnes vlastní druhou největší zásobu zrajících bourbonů na světě. Mezi nejprodávanější produkty z jejich širokého portfolia patří bourbon EVAN WILLIAMS, což je druhý nejprodávanější Kentucky bourbon na světě. Bourbon značky Evan Williams je určen pro všechny milovníky whiskey. Při její výrobě se stále používá stejný postup a recept, dle kterého destiloval Evan Williams již v roce 1783. V nabídce je také v ochucené variantě – Honey Reserve (med) a Fire Reserve (skořice).

V naší nabídce najdete také exkluzivní bourbony – Elijah Craig 12yo, Evan Williams Bottled in Bond nebo RITTENHOUS RYE WHISKEY.

www.evanwilliams.com

LABEL 5 WHISKY

Značka LABEL 5 patří mezi TOP 10 nejprodávanějších skotských whisky na světě a dále roste. Tato klasická blended, neboli míchaná whisky, je postavena především na přívětivých single malts z oblasti Speyside, které nabízejí jemný, šťavnatý a ovocný charakter. Základní varianta obsahuje směs skotských single malts zrajících po dobu minimálně pěti let a nabízí fantastický poměr kvality a ceny spolu s jemnou stopou vanilky, ovoce a dubového dřeva.

www.label-5.com

SAINT JAMES RHUM

SAINT JAMES RHUM je destilován na francouzském ostrově Martinik v Karibském moři již od roku 1765 a jde vůbec o největší a nejznámější značku specifické rumové kategorie, tzv. agricolerhum. Tyto rumy se odlišují výrobním postupem, kdy se kvasí a destiluje jen šťáva z cukrové třtiny, tedy to nejvzácnější, co lze z této suroviny získat.

www.saint-james.cz

STROH

Produkty značky STROH jsou nejznámějšími rakouskými alkoholickými nápoji. Tradice firmy je dlouhá již více než 175 let. Dnes se můžete s produkty STROH setkat ve více než 40 zemích světa. Velmi známý je zejména STROH Original Inländer Rum, jehož receptura je založená na směsi těch nejlepších esencí a aromat. Jedná se v podstatě o historicky první, a dnes tak populární, spiced rum na světě. Dodnes se dodržuje receptura zakladatele společnosti, Sebastiana Stroha. Vedle STROH ORIGINAL 40% a 80% je v nabídce také STROH JAGERTEE 40% – v tomto případě se jedná o spiced rum obohacený o čajové výtažky. Jagertee je výborným společníkem zejména v zimním období jako horký nápoj.

www.stroh.at
to-topto-top