Cílem projektu „Revitalizace a dostavba objektu Egalizace I. a II.“ je rekonstruovat a modernizovat stávající výrobní prostory a doplnit budovy o „mezistavbu“, která bude technologicky i vzhledově egalizace propojovat.

Revitalizace a dostavba objektu Egalizace I. a II.

Cílem projektu „Revitalizace a dostavba objektu Egalizace I. a II.“ je rekonstruovat a modernizovat stávající výrobní prostory a doplnit budovy o „mezistavbu“, která bude technologicky i vzhledově egalizace propojovat. Do nově vzniklých prostor bude přesunuta nová technologie, především nové nerezové tanky a míchací centrum.

Dokončení první etapy Egalizace

První etapa rekonstrukce egalizace byla k 10. srpnu dokončena. Jednalo se především o práce ve vnitřních prostorách egalizace 1, kde jsou nové podlahy, elektroinstalace, rozvody vody, automatická ventilace, automatické hlídání koncentrace lihu a nová lávka pro exkurze s panoramatickou vyhlídkou.
Dále tato etapa zahrnovala i vybudování nové elektroinstalace v egalizaci 2. Zde jsme vyměnili světla za nová s LED technologií a doplnili i nové zásuvkové skříně.
V rámci přístavby jsme dokončili elektroinstalace a nové podlahy. Nainstalovali jsme tzv. LOP (lehký obvodový plášť), který umožňuje návštěvníkům areálu nahlídnout do nových prostor přístavby.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií

R.Jelínek - publicita - web-1