Ke Dni otců, 19. 6. 2022, jsme oficiálně představili nový exkluzivní set připravený ve spolupráci se sklárnou Moser.

Spojení dvou tradičních českých značek, jejich staleté zkušenosti, tradiční technologie a především umění mistrů sklářů a destilatérů, jejichž dovednosti se dědí z generace na generaci, dalo vzniknout unikátnímu produktu.

Představujeme Vám R. JELÍNEK & MOSER set 2022.

Projektu druhé edice lahví se ujal nový umělecký šéf sklárny Moser Petr Larva. Přišel s několika řešeními, které byly v souladu s naším zadáním více tradiční, přesto noblesní. Vybrali jsme takový návrh, který ve zlatém zdobení na karafě i skleničkách vzdává hold rodině Jelínků. Díky na míru vyrobenému nerezovému uzávěru může být slivovice rovnou v lahvi a čeká už jen na otevření a nalití do skleniček.

Ročníková slivovice, aktuálně naše nejstarší, zrála v dubovém sudu po dobu dvaceti let, a získala tak naprosto neopakovatelný rozměr.

V edici 2022 je připraveno 100 setů. Láhve jsou číslovány a uloženy do pevného transportního boxu. Součástí je certifikát původu od obou značek.

JELÍNEK & MOSER edici 2022 jsme uvedli na trh ke Dni otců, v neděli 19. 6. 2022.

Bližší informace a nákup s možností ochutnávky je možný v Muzeu slivovice v Praze, v Návštěvnickém centru ve Vizovicích a v Degustačním baru a specializované prodejně ve Starém Smokovci. Rezervaci je možné provést také prostřednictvím našeho e-shopu.