S úctou k dědictví a s ohledem na aktuální trendy vznikla jedinečná řada ovocných likérů R. JELÍNEK. Přírodní ovocná šťáva a odrůdový destilát jsou zárukou přirozené ovocné chuti. Takto je to podle nás nejlepší. 

Tradice výroby ovocných likérů je v naší společnosti hluboce zakořeněna.
Právě s úctou k tomuto dědictví a s ohledem na aktuální trendy vznikla jedinečná řada ovocných likérů R. JELÍNEK.
Přírodní ovocná šťáva a odrůdový destilát
jsou zárukou přirozené ovocné chuti.
Takto je to podle nás nejlepší. 


Základem ŠVESTKOVÉHO LIKÉRU je tříletá Jelínkova slivovice, náš nejtradičnější destilát.
Spojením s ovocnou švestkovou šťávou se mění charakter silného destilátu na jemný, aromatický a chuťově výrazný likér. Chuti i vůni dominují švestky, s jemnými tóny povidel a v pozadí můžeme cítit mandlovou chuť pecky.

Základem MERUŇKOVÉHO LIKÉRU se stala meruňkovice, typický destilát pro oblast trochu jižněji od Vizovic. Meruňkový destilát je sám o sobě jemný a voňavý, přidáním ovocné šťávy se tyto atributy prohlubují. Chuť likéru je jemná, meruňkově sladká. Vůně a barva vás přenese do prosluněné oblasti jižní Moravy.

Základem MALINOVÉHO LIKÉRU je pálenka z malin, která se vyrábí macerací plodů ve velejemném lihu a následnou destilací. Doplněním přírodní malinové šťávy a doslazením cukrem se z destilátu stává nádherně barevný, malinově vonící likér. Jeho chuť i vůně je letní, sladce kyselkavá, jako maliny samy.

JAKÝ LIKÉR VÁS ZAUJAL?