Prohledejte stránku napsáním klíčového slova (ZAVŘÍT (ESC))

Skip to Content

Limitované edice a dárkové balení

Limitované edice ovocných destilátů představují vrchol našeho řemeslného umění. Založení vlastních sadů v roce 2008 znamenalo navázání na sadařskou tradici a získali jsme tak plnou kontrolu nad kvalitou destilátu už od prvního kroku – od zasazení stromu, sklizně, fermentace, destilace až po stáčení do láhve.

Výsledné destiláty jsou pak unikátními produkty, ve kterých se spojují staleté tradice s našimi dlouholetými zkušenostmi a moderními technologiemi.

ZPĚT NA PORTFOLIO
VIZOVICKÁ JADERNIČKA

Destilát z odrůdy jablek Moravská jadernička, která pochází pouze z našich sadů. Vydestilována v roce 2015 a následně uložena do dubového sudu.

FAMILY RESERVE

Poklad Jelínků, 20letá slivovice nejvyšší kvality. Švestkové chuti s hřejivým dozvukem se suchostí dřeva. Hodnotný dárek pro výjimečné příležitosti.

VIZOVICKÁ SLIVOVICE

Chuť destilátů je každoročně mírně jiná v závislosti na průběhu sezóny, která ovlivňuje výsledně výběr odrůdového destilátu pro lahvování.

VIZOVICKÁ SLIVOVICE ZLATÁ

Chuť je díky tradičnímu postupu zrání sladce ovocná až medová.

Dárkové balení

Pokud jste příznivcem ovocných destilátů a chtěli byste ochutnat a porovnat, jaké chuťové rozdíly jsou u jednotlivých ročníků či odrůd slivovic – dárkové kazety Vizovických nebo kosher slivovic jsou pro vás přímo ideální. Stejně tak pro ty, kteří hledají pěkný dárek.

LIMITOVANÁ EDICE KOSHER DESTILÁTŮ 3×0,05L

Potěšte své blízké dárkovým balením miniatur kosher destilátů vznikajících pod dohledem zástupců židovské organizace udílející košer certifikát.

VIZOVICKÁ SLIVOVICE JEDNOODRŮDOVÁ 24×0,02L

Jedinečná možnost jak ochutnat rozmanitost slivovice v podobě jednotlivých ročníků pálenky, která vznikla v námi vysazených sadech.

LIMITOVANÁ EDICE VIZOVICKÉ SLIVOVICE 3×0,05L

Gabrovská, Čačanská rodná a Hanita. Právě tyto tři odrůdy švestek, konkrétně slivovici z nich, můžete ochutnat v tomto dárkovém balení.

to-topto-top
logo

Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete, že je Vám více než 18 let.

ANO, JE MI 18 LET.