Prohledejte stránku napsáním klíčového slova (ZAVŘÍT (ESC))

Skip to Content

Aktuality

Prémiové ovocné likéry

PRÉMIOVÉ OVOCNÉ LIKÉRY – to nejlepší z ovoce

S úctou k dědictví a s ohledem na aktuální trendy vznikla jedinečná řada ovocných likérů R. JELÍNEK. Přírodní ovocná šťáva a odrůdový destilát jsou zárukou přirozené ovocné chuti. Takto je to podle nás nejlepší. 

Jader1

Výkup Moravské jaderničky pro výrobu našich destilátů

Zahájili jsme výkup Moravské jaderničky, a to každý pracovní den od 7.00 do 15.00 hod. v pálenici firmy RUDOLF JELÍNEK a.s. Cena 4 Kč/kg s platbou hotově dle váhy v místě výkupu. 

EU_program

Podnikové vzdělávání zaměstnanců ve společnosti

Zapojili jsme se do výzvy “PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ”. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí, dovedností a zejména klíčových kompetencí pracovníků v daných oblastech vzdělávání.

18.Košt_2020_07

18. ročník Jelínkova vizovického koštu

Máme za sebou 18. Jelínkův vizovický košt. Do koštu bylo přihlášeno celkem 486 vzorků a mezi ty nejlepší postoupilo do finále 44. Akce se zúčastnilo 247 hostů. 

DSC00798-Edit-Edit-Edit-Edit

Projekt R. JELÍNEK & MOSER

Přesně taková, jaká má dokonalá slivovice být. Limitovaná edice MOSER přináší jedinečné a unikátní propojení dvou tradičních českých značek, špiček ve svém oboru.

8R2A6454

Valná hromada za rok 2019

Letošní zasedání valné hromady proběhlo 13. července v Muzeu slivovice R. JELÍNEK v Praze. Dokumenty zápis z valné hromady a dopis akcionářům jsou již zveřejněny.

e5eLsVAA

Třešně – Dary z našich sadů

Symbol Prvního máje i romantického začátku léta. Během posledních dnů probíhala sklizeň na 14 hektarech našich třešňových sadů na Ranči v Kostelanech.

Trnkoviny_aktualita

Trnkoviny č. 35 – aktuální vydání

Právě vychází nové číslo firemního časopisu Trnkoviny, konkrétně 35. vydání. Dozvíte se v něm mimo jiné o slivovici za časů korony, hitu letošního léta, produktových novinkách a o dalších zajímavostech ze společnosti R. JELÍNEK.

DSC_8579

NOVÝ TRAILER Muzea slivovice

Zážitek s vůní slivovice. Nový trailer Muzea slivovice vás jistě přesvědčí o tom, že si návštěvu v Praze na Malé Straně zkrátka nemůžete nechat ujít! Exkluzivní 5D zážitek v centru Prahy. Těšíme se na vás!

sad-15

LETNÍ BRIGÁDA v našich sadech

Jako každý rok v tomto letním období pořádáme brigádu SBĚR ŠVESTEK v našich sadech na Těchlově ve Vizovicích. Brigáda je určena primárně pro místní nebo lidi z okolí. Bohužel, ubytování jako takové nezařizujeme.

navstevnicke-centrum-vizovice

JSME ZPĚT – Exkurze zahájeny

Máme pro Vás všechny skvělou zprávu! Od 25.5. opět probíhají prohlídky v naší likérce. Navštivte nás v rámci pravidelných prohlídek každou středu a pátek ve 14:00, případně si rezervujte svůj vlastní termín. V červnu navíc sleva 25 % na všechny prohlídky.

IMG_7405

Tisková zpráva k výrobě desinfekce

Máme dostatečné množství desinfekce? Brání stát v její výrobě? Tyto otázky vyvolaly rozsáhlé diskuze. Rádi bychom k této situaci přispěli vlastním vyjádřením, z našeho pohledu uklidňujícím a objasňujícím celou problematiku.

konzumní líh 76% (6)

Konzumní líh 76%

I my se v této pro všechny nové, velmi těžké situaci, snažíme pomáhat, jak umíme. Konzumní líh vhodný i pro přípravu vlastní dezinfekce na ruce s přesným návodem na etiketě. Líh je dostupný na prodejnách ve Vizovicích a v Praze, taktéž na našem e-shopu.

Processed with VSCO with a6 preset

Vizovická slivovice Presenta 2018

Ve Vizovicích pěstujeme různé odrůdy švestek na více než dvaceti tisících stromech. Každý rok vybíráme z minulé sklizně jednu, která podle nás reprezentuje daný ročník nejlépe – z úrody roku 2018 je to Presenta a nyní ji můžete ochutnat i vy.

Vizovická jadernička

Vizovická jadernička

Destilát z odrůdy jablek Moravská jadernička, která pochází z našich sadů. Jablka byla vydestilována v roce 2015 a následně uložena do dubového sudu.

16. Pravá valašská zabijačka

Máme za sebou 16. ročník valašské zabijačky, která se konala při příležitosti oslav 30 let svobody a demokracie. 

hruska

Williams Hruška

Odrůdová hruškovice z hrušek Williams, které sklízíme ve vlastních sadech v Chile a přírodní hrušková šťáva jsou zárukou přirozené chuti a vůně.

merunka

Starovická meruňkovice

Poprvé uvádíme na trh edici meruňkovice z vlastních sadů na jižní Moravě, konkrétně z pálavských Starovic.

Jelinek-fotoreport-0683

19. ročník International RJ Cup

37 soutěžících, 10 zahraničních účastníků, 170 hostů – to byl 19. ročník soutěže International RUDOLF JELÍNEK Cup, který se konal 17.9.2019.

DSC07027

17. Jelínkův vizovický košt

V pátek 16. srpna 2019 proběhl v prostorách firmy RUDOLF JELÍNEK a.s. již 17. ročník Jelínkova vizovického koštu.

aktualita

Slivovice z Razova

Slivovice z Razova, destilát vyrobený jako připomenutí 125 let vzniku společnosti R.JELÍNEK. Píšeme pokračování příběhu.

to-topto-top
logo

Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete, že je Vám více než 18 let.

ANO, JE MI 18 LET.